Clubkampioenschappen
1978 | Clubkampioen meisjes | Dorothé van Bree |
Clubkampioen jongens | René Wolterink | |
1979 | Clubkampioen meisjes | Gabrielle ten Cate |
Clubkampioen jongens | André Tillemans | |
Sportiviteitsprijs | Yvette van de Berg | |
1980 | Clubkampioen meisjes | Gera Jans |
Clubkampioen jongens | André Tillemans | |
Sportiviteitsprijs | Marianne van Well | |
1981 | Clubkampioen meisjes | Gera Jans |
Clubkampioen jongens | Pascal Horbach | |
Sportiviteitsprijs | Wouter Emmerink | |
1982 | Clubkampioen meisjes | Danielle Thomassen |
Clubkampioen jongens | Pascal Horbach | |
Sportiviteitsprijs | Astrid van Zwam | |
1983 | Clubkampioen meisjes | Danielle Thomassen |
Clubkampioen jongens | Richard de Vos | |
Sportiviteitsprijs | Marion van Grootheest | |
1984 | Clubkampioen meisjes | Marion Arts |
Clubkampioen jongens | Bas Thijssen | |
Sportiviteitsprijs | Martin Verberk | |
1985 | Clubkampioen meisjes | Inge Buunen |
Clubkampioen jongens | Richard de vos | |
Sportiviteitsprijs | Marcelle Hendriks | |
1986 | Clubkampioen meisjes | Inge Buunen |
Clubkampioen jongens | Richard de Vos | |
Sportiviteitsprijs | Cindy Janssen | |
1987 | Clubkampioen meisjes | Inge Buunen |
Clubkampioen jongens | Richard de Vos | |
Sportiviteitsprijs | Elly Zibert | |
1988 | Clubkampioen meisjes | Belinda Verrijdt |
Clubkampioen jongens | Michiel van Breda | |
Sportiviteitsprijs | Harry Ghisaidoobé | |
1989 | Clubkampioen meisjes | Belinda Verrijdt |
Clubkampioen jongens | Michiel van Breda | |
Sportiviteitsprijs | Manon vd Boom | |
1990 | Clubkampioen meisjes | Belinda Verrijdt |
Clubkampioen jongens | Michiel van Breda | |
Sportiviteitsprijs | Irma Nooder | |
1991 | Clubkampioen meisjes | Belinda Verrijdt |
Clubkampioen jongens | Michaël Donkers | |
Sportiviteitsprijs | Yvonne Hendrix | |
1992 | Clubkampioen meisjes | Hanneke Niesen |
Clubkampioen jongens | MichaËl Donkers | |
Sportiviteitsprijs | Annemieke Schiks | |
1993 | Clubkampioen meisjes | Belinda Verrijdt |
Clubkampioen jongens | Roel de Kok | |
Sportiviteitsprijs | Esther Buunen | |
1994 | Clubkampioen meisjes | Esther Donkers |
Clubkampioen jongens | Bart de Rijck | |
Sportiviteitsprijs | Carolien vd Hazelkamp | |
1995 | Clubkampioen meisjes | Nieke vd Velden |
Clubkampioen jongens | Bart de Rijck | |
Sportiviteitsprijs | Elly Verberk | |
1996 | Clubkampioen meisjes | Nieke vd Velden |
Clubkampioen jongens | Skip Koopmans | |
Sportiviteitsprijs | Maike Frederix | |
1997 | Clubkampioen meisjes | Nieke vd Velden |
Clubkampioen jongens | Skip Koopmans | |
Sportiviteitsprijs | Denise de Vlam | |
1998 | Clubkampioen meisjes | Lynn van Neerven |
Clubkampioen jongens | Skip Koopmans | |
Sportiviteitsprijs | Anne Goossens | |
1999 | Clubkampioen meisjes | Lynn van Neerven |
Sportiviteitsprijs | Cindy Fleuren | |
2000 | Clubkampioen meisjes | Lynn van Neerven |
Sportiviteitsprijs | Anneke Zoomer + Johanna Vereijken | |
2001 | Clubkampioen meisjes | Lynn van Neerven |
Clubkampioen jongens | Tim Kroezen | |
Sportiviteitsprijs | Gerrie + Simon Verstraaten | |
2002 | Clubkampioen meisjes | Lynn van Neerven |
Clubkampioen jongens | Ruud Bonants | |
Sportiviteitsprijs | Lilian Artz | |
2003 | Clubkampioen meisjes | Carlijn Brands |
Clubkampioen jongens | Tim Kroezen | |
Sportiviteitsprijs | Kelly vd Mortel | |
Vrijwilliger van het jaar | Jan Plender | |
2004 | Clubkampioen meisjes | Joyce Bongers |
Clubkampioen jongens | Tim Kroezen | |
Sportiviteitsprijs | Iris de Best | |
Vrijwilliger van het jaar | Harrie vd Bosch | |
2005 | Clubkampioen meisjes | Joyce Bongers |
Clubkampioen jongens | Teun Lamers | |
Sportiviteitsprijs | Fraukje Bekkenutte | |
Vrijwilliger van het jaar | Sponsorcommissie; Christa Verberkt, Nena Bongers en Guido Rulof |
|
2006 | Clubkampioen meisjes | Joyce Bongers |
Clubkampioen jongens | Michiel Josephs | |
Sportiviteitsprijs | Lizzy Bens | |
Vrijwilliger van het jaar | Johan Hendriks | |
2007 | Clubkampioen meisjes | Carlijn Brands |
Clubkampioen jongens | Michiel Josephs | |
Sportiviteitsprijs | Anne Bongarts | |
Vrijwilliger van het jaar | Michiel van Breda | |
2008 | Clubkampioen meisjes | Bianca Mwangi |
Clubkampioen jongens | Jair Kremers | |
Sportiviteitsprijs | Nienke de Best | |
Vrijwilliger van het jaar | Keuze-juryleden; Greet Buunen, Annemieke Schiks, Katja de Best, Irma Brands en Carlijn Brands |
|
2009 | Clubkampioen meisjes | Bianca Mwangi |
Sportiviteitsprijs | Iris van der Meer | |
2010 | Clubkampioen meisjes | Tess Jacobs |
Sportiviteitsprijs | Els van der Waart | |
Vrijwilliger van het jaar | Nol Jacobs | |
2011 | Clubkampioen gymgroepen | Rochelle Jans |
Clubkampioen turngroepen | Nadja Siebers | |
Clubkampioen selectiegroepen | Geertje Bakens | |
Sportiviteitsprijs | Ella van den Berg | |
2012 | Clubkampioen gymgroepen | Noella Hernandez |
Clubkampioen turngroepen | Marle van Haren | |
Clubkampioen jongens | Joris Donderwinkel | |
Clubkampioen wedstrijdgroepen | Anke v.d. Broek | |
Sportiviteitsprijs | Benigna Geurts | |
2013 | Clubkampioen gymgroepen | Rosalynn Derks |
Clubkampioen turngroepen | Lotte ter Burg | |
Clubkampioen jongens | Driek van de Beuken | |
Clubkampioen wedstrijdgroepen | Anke v.d. Broek | |
Sportiviteitsprijs | Irene v.d. Cruijs | |
2014 | Clubkampioen gymgroepen | Floor Janssen |
Clubkampioen turngroepen | Amy van de Bungelaar | |
Clubkampioen jongens | Job Smit | |
Clubkampioen wedstrijdgroepen | Anke v.d. Broek | |
Sportiviteitsprijs | Karlin v.d. Broek | |
2015 | Clubkampioen gymgroepen | Rosalynn Derks |
Clubkampioen turngroepen | ||
Clubkampioen jongens | Lars Boumans | |
Clubkampioen wedstrijdgroepen | Britt van de Pas | |
Sportiviteitsprijs | Melissa Derks | |
2016 | Clubkampioen gymgroepen | |
Clubkampioen turngroepen | ||
Clubkampioen jongens | ||
Clubkampioen wedstrijdgroepen | ||
Sportiviteitsprijs | Gemma Bens | |
2017 | Clubkampioen turngroepen | Jamila Renner |
Clubkampioen jongens | Lars Costermans | |
Clubkampioen wedstrijdgroepen | Lise Derks | |
Sportiviteitsprijs | Rosalynn Derks | |
2018 | Clubkampioen turngroepen | Sarah Cornelissen |
Clubkampioen jongens | Job Smit | |
Clubkampioen wedstrijdgroepen | Fleur van den Akker | |
Sportiviteitsprijs | Joris Donderwinkel | |
Vrijwilliger(s) van het jaar | Commissie turnhal; Denise de Vlam, Loek Smeets en Mark Costermans |
|
2019 | Clubkampioen turngroepen | Dide Sevenster |
Clubkampioen jongens | Robin Basten | |
Clubkampioen wedstrijdgroepen | Britt van de Pas | |
Sportiviteitsprijs | José Vloet | |
Vrijwilliger van het jaar | Alice Hendriks | |
2020 | AFGELAST (Corona) | |
2021 | AFGELAST (Corona) | |
2022 | Clubkampioen turngroepen | |
Clubkampioen jongens | ||
Clubkampioen (wedstrijdgroepen) | Noor Koks | |
Sportiviteitsprijs | Aline Veldpaus |