Clubkampioenschappen

1978 Clubkampioen meisjes Dorothé van Bree
  Clubkampioen jongens René Wolterink
 
1979 Clubkampioen meisjes Gabrielle ten Cate
  Clubkampioen jongens André Tillemans
  Sportiviteitsprijs Yvette van de Berg
 
1980 Clubkampioen meisjes Gera Jans
  Clubkampioen jongens André Tillemans
  Sportiviteitsprijs Marianne van Well
 
1981 Clubkampioen meisjes Gera Jans
  Clubkampioen jongens Pascal Horbach
  Sportiviteitsprijs Wouter Emmerink
 
1982 Clubkampioen meisjes Danielle Thomassen
  Clubkampioen jongens Pascal Horbach
  Sportiviteitsprijs Astrid van Zwam
 
1983 Clubkampioen meisjes Danielle Thomassen
  Clubkampioen jongens Richard de Vos
  Sportiviteitsprijs Marion van Grootheest
 
1984 Clubkampioen meisjes Marion Arts
  Clubkampioen jongens Bas Thijssen
  Sportiviteitsprijs Martin Verberk
 
1985 Clubkampioen meisjes Inge Buunen
  Clubkampioen jongens Richard de vos
  Sportiviteitsprijs Marcelle Hendriks
 
1986 Clubkampioen meisjes Inge Buunen
  Clubkampioen jongens Richard de Vos
  Sportiviteitsprijs Cindy Janssen
 
1987 Clubkampioen meisjes Inge Buunen
  Clubkampioen jongens Richard de Vos
  Sportiviteitsprijs Elly Zibert
 
1988 Clubkampioen meisjes Belinda Verrijdt
  Clubkampioen jongens Michiel van Breda
  Sportiviteitsprijs Harry Ghisaidoobé
 
1989 Clubkampioen meisjes Belinda Verrijdt
  Clubkampioen jongens Michiel van Breda
  Sportiviteitsprijs Manon vd Boom
 
1990 Clubkampioen meisjes Belinda Verrijdt
  Clubkampioen jongens Michiel van Breda
  Sportiviteitsprijs Irma Nooder
 
1991 Clubkampioen meisjes Belinda Verrijdt
  Clubkampioen jongens Michaël Donkers
  Sportiviteitsprijs Yvonne Hendrix
 
1992 Clubkampioen meisjes Hanneke Niesen
  Clubkampioen jongens MichaËl Donkers
  Sportiviteitsprijs Annemieke Schiks
 
1993 Clubkampioen meisjes Belinda Verrijdt
  Clubkampioen jongens Roel de Kok
  Sportiviteitsprijs Esther Buunen
 
1994 Clubkampioen meisjes Esther Donkers
  Clubkampioen jongens Bart de Rijck
  Sportiviteitsprijs Carolien vd Hazelkamp
 
1995 Clubkampioen meisjes Nieke vd Velden
  Clubkampioen jongens Bart de Rijck
  Sportiviteitsprijs Elly Verberk
 
1996 Clubkampioen meisjes Nieke vd Velden
  Clubkampioen jongens Skip Koopmans
  Sportiviteitsprijs Maike Frederix
 
1997 Clubkampioen meisjes Nieke vd Velden
  Clubkampioen jongens Skip Koopmans
  Sportiviteitsprijs Denise de Vlam
 
1998 Clubkampioen meisjes Lynn van Neerven
  Clubkampioen jongens Skip Koopmans
  Sportiviteitsprijs Anne Goossens
 
1999 Clubkampioen meisjes Lynn van Neerven
  Sportiviteitsprijs Cindy Fleuren
 
2000 Clubkampioen meisjes Lynn van Neerven
  Sportiviteitsprijs Anneke Zoomer + Johanna Vereijken
 
2001 Clubkampioen meisjes Lynn van Neerven
  Clubkampioen jongens Tim Kroezen
  Sportiviteitsprijs Gerrie + Simon Verstraaten
 
2002 Clubkampioen meisjes Lynn van Neerven
  Clubkampioen jongens Ruud Bonants
  Sportiviteitsprijs Lilian Artz
 
2003 Clubkampioen meisjes Carlijn Brands
  Clubkampioen jongens Tim Kroezen
  Sportiviteitsprijs Kelly vd Mortel
  Vrijwilliger van het jaar Jan Plender
 
2004 Clubkampioen meisjes Joyce Bongers
  Clubkampioen jongens Tim Kroezen
  Sportiviteitsprijs Iris de Best
  Vrijwilliger van het jaar Harrie vd Bosch
 
2005 Clubkampioen meisjes Joyce Bongers
  Clubkampioen jongens Teun Lamers
  Sportiviteitsprijs Fraukje Bekkenutte
  Vrijwilliger van het jaar Sponsorcommissie;
Christa Verberkt, Nena Bongers en Guido Rulof
 
2006 Clubkampioen meisjes Joyce Bongers
  Clubkampioen jongens Michiel Josephs
  Sportiviteitsprijs Lizzy Bens
  Vrijwilliger van het jaar Johan Hendriks
 
2007 Clubkampioen meisjes Carlijn Brands
  Clubkampioen jongens Michiel Josephs
  Sportiviteitsprijs Anne Bongarts
  Vrijwilliger van het jaar Michiel van Breda
 
2008 Clubkampioen meisjes Bianca Mwangi
  Clubkampioen jongens Jair Kremers
  Sportiviteitsprijs Nienke de Best
  Vrijwilliger van het jaar Keuze-juryleden;
Greet Buunen, Annemieke Schiks, Katja de Best, Irma Brands en Carlijn Brands
 
2009 Clubkampioen meisjes Bianca Mwangi
  Sportiviteitsprijs Iris van der Meer
 
2010 Clubkampioen meisjes Tess Jacobs
  Sportiviteitsprijs Els van der Waart
  Vrijwilliger van het jaar Nol Jacobs
 
2011 Clubkampioen gymgroepen Rochelle Jans
  Clubkampioen turngroepen Nadja Siebers
  Clubkampioen selectiegroepen Geertje Bakens
  Sportiviteitsprijs Ella van den Berg
 
2012 Clubkampioen gymgroepen Noella Hernandez
  Clubkampioen turngroepen Marle van Haren
  Clubkampioen jongens Joris Donderwinkel
  Clubkampioen wedstrijdgroepen Anke v.d. Broek
  Sportiviteitsprijs Benigna Geurts
 
2013 Clubkampioen gymgroepen Rosalynn Derks
  Clubkampioen turngroepen Lotte ter Burg
  Clubkampioen jongens Driek van de Beuken
  Clubkampioen wedstrijdgroepen Anke v.d. Broek
  Sportiviteitsprijs Irene v.d. Cruijs
     
2014 Clubkampioen gymgroepen Floor Janssen
  Clubkampioen turngroepen Amy van de Bungelaar
  Clubkampioen jongens Job Smit
  Clubkampioen wedstrijdgroepen Anke v.d. Broek
  Sportiviteitsprijs Karlin v.d. Broek
     
2015 Clubkampioen gymgroepen Rosalynn Derks
  Clubkampioen turngroepen  
  Clubkampioen jongens Lars Boumans
  Clubkampioen wedstrijdgroepen     Britt van de Pas
  Sportiviteitsprijs Melissa Derks
     
2016 Clubkampioen gymgroepen  
  Clubkampioen turngroepen  
  Clubkampioen jongens  
  Clubkampioen wedstrijdgroepen  
  Sportiviteitsprijs Gemma Bens
     
2017 Clubkampioen turngroepen Jamila Renner
  Clubkampioen jongens Lars Costermans
  Clubkampioen wedstrijdgroepen Lise Derks
  Sportiviteitsprijs Rosalynn Derks
     
2018 Clubkampioen turngroepen Sarah Cornelissen
  Clubkampioen jongens Job Smit
  Clubkampioen wedstrijdgroepen Fleur van den Akker
  Sportiviteitsprijs Joris Donderwinkel
  Vrijwilliger(s) van het jaar Commissie turnhal;
Denise de Vlam, Loek Smeets en Mark Costermans
     
2019 Clubkampioen turngroepen Dide Sevenster
  Clubkampioen jongens Robin Basten
  Clubkampioen wedstrijdgroepen Britt van de Pas
  Sportiviteitsprijs José Vloet
  Vrijwilliger van het jaar Alice Hendriks

De Meere op Facebook